Ciocia pali. Janek czeka na kiepa. Jest nieco zły, bo ciotka przeciąga filtr. Trzyma go jednak myśl o szmince na cybuchu. Myśli, że nie wiem. Ale ja wiem i wybaczam.

p001

Kovvalsky. Jak Jędruś rusza płytami to alkohol nabiera mocy, a staniki uwierają w cycki – tak twierdzą siostry J., które robiły z nich helikoptery pod djką i wódkę popijały wódką. Nie zrobiło to na nim wrażenia. Po prostu ich nie zauważył. Ma wadę minus 9. Umawia się tylko z dziewczynami z fajnym głosem.

p002

Jak widać klub był pełny ludzi, którzy ulegli magii lustrzanego sufitu. Każdy chciał dotknąć swojego odbicia. Nie wiem po co, ale na filmie wygląda to na świetną zabawę!

p003

Podrywana sprawdza podrywającego – zerka mu na kołnierzyk czy krochmalony. Jeśli tak to mieszka z matką, jeśli nie to fleja czyli swój chłop. Wydaje mi się, że lekko faluje. Mogło więc dojść do zbliżenia.

p004

Marcela. Wolę nie mówić, ale ta dziewczyna wie jak imprezować. Jednak Poznań jest miastem doznań.

p005

Melanż. Uśmiechnięci ludzie, przepijane kieszonkowe. Szlachetny cel uświęca środki. Na zdrowie!

p006

Janek – założył maskę żeby dziewczyny nie widziały, że jest przystojny. Szlachetnie z jego strony – przekierował ruch na ziomeczków, którzy tej nocy nie musieli sami przytulać poduszek.

p007

Jedni mówią na to gwiezdny pył, inni – łupież. My wiemy, że to brokat. Toczyła go tajemnicza blondynka spomiędzy swoich cycków. Wabiła chłopaków żeby się z nimi całować czy robić inne wstrętne rzeczy. Oczywiście nikt z nas jej nie uległ, a nasze twarze ujebane srebrnymi drobinkami to przypadek. Jakkolwiek masz na imię – bądź pozdrowiona 😀

p010

Urocza. Zapomniałem zapytać o imię, a postawilbym obiad i to z zupą, duży! Info na wujaszek@liestyle.pl jeśli nie masz chłopaka, a jak masz to pisz na ten: wujekliestyle@gmail.com 😀

p011

Maski się skończyły. Wkurw i niedowierzanie.

poznan18012014_001malelogo

Znowu te same dziewczyny z parkingu. Nie napiszę nic  śmiesznego, bo też nic śmiesznego się wtedy nie działo. Po prostu pokazywały cycki, bo lubią. Szanuję to i tego się trzymajmy.