Leszek, czyli Piesek Liestyle*, okazał się prawdziwym psem na baby! Wyszedłem dosłownie na chwilę po małosolne i dwa piwka, a obrazek, który zastałem po powrocie zbił mnie z pantałyku.

Wypstrykał mi dwie klisze w contaxie, a jak przyszedłem to nawijał trzecią… Dziewczyna twierdzi, że już po sesji i ze mną żadnych zdjęć nie będzie robiła. Teraz już tylko pozuje Leszkowi!!! Zostałem zdetronizowany, ale może on będzie miał świeższe spojrzenie.  Nie chciałbym zostawać na lodzie 😐 jednak w tej sytuacji nie mam wyjścia. Oddaję pole szefowi i idę przemyśleć sprawę.
piesdwalogomale

Ledwo zamknąłem drzwi za sobą, a w głośnikach słyszę już DoggyStyle! Tłuczę pięścią żeby nie ruszał moich kaset, a Leszek mówi żebym wyczilował, bo strasznie psuję mu atmosferę zajebistego poniedziałku.

Tym sposobem siedzę w kafejce internetowej i czekam do 23ej, bo piesek rozkręca domówkę!!! Zaprosił jeszcze kilka moich koleżanek i szaleje na parkiecie. No cóż. Zobaczymy co z tego wyniknie. Czekam 😐

 

Jest godzina 22:57. Wróciłem do domu. Drzwi na szczęście były uchylone. Leszek jest z tą dziewczyną w łazience! Słyszę jej sodki śmiech, ale nie zważając na to pędzę do pokoju i co widzę??? Zdjęcia do wizy! Mój pies ucieka z Nią do Stanów??? Kiedy był w ambasadzie? Kroi się grubsza afera… dobra kończę! Prysznic ucichł. Chyba zakładają szlafroki. Ja pierdolę, biegnę do szafy! Do jutra…
leszek wiza

***

walizka logo popr

Jest wtorek. Leszek pakuje manatki i właśnie słyszałem jak zamawia taxi na lotnisko!!! Zerknąłem do jego walizki. Zabrał swoją ulubioną książkę, smakołyki, worki na kupę i Jordany! Woreczki firmowe, bardziej fancy, zapachowe – ewidentnie chce zaimponować tej dziewczynce.

piesek kojec pusty logo

Kojec, jak doskonale widać, opróżniony z zabawek, schludnie pościelony, żeby nie było, że uciecha z fochem. Zostawił swój kalendarz, bo w sumie i tak już prawie listopad. Psia mać!!!

piesek jordany logo

Stoję przy drzwiach i proszę o chwilę rozmowy.  Nie wiem dlaczego chce uciec z tą dupeczką. Tłumaczę mu, że dla wszystkich wystarczy i możemy jakoś podzielić imperium Liestyle* na dwóch, ale on gra va banque… Wszystko albo nic.

piesek spi w jojranach logo

Dał mi czas do wieczora. Mam podać dobry argument dlaczego miałby nie jechać ze śliczną brunetką na wakacje życia, a po powrocie przejąć liestyle*. Dziewczyna płacze w łazience. On walnął w kimę. Wydaje mi się, że wygięło mu nieco szczękę. W notatniku jakieś numer z kierunkowym do Kolumbii. Od jakiegoś czasu znikał wieczorami z podejrzanymi dobermanami, ale myślałem, że tak tylko, ojebać kość w bramie, obsikać kilka murków…

Idę pogadać z tą dziewczyną. Trzymajcie kciuki, albo powiedzcie co robić… Dobra, głęboki wdech i przed siebie.

PS. Przy robieniu tych zdjęć Lesio nie ucierpiał, a butów nie chce zdjąć. Twierdzi, że ciepło mu w nich i chociaż nie jest to najświeższy model tego sezonu to i tak wpisuje się w nurt, którym podąża od czerwca, czyli od swoich narodzin.