Jedzenie było tak dobre, że lizaliśmy nawet noże, tępiąc ich ostrza ciętym językiem z podwórka. Z kuchnią nie waląc w chuja czyściliśmy  talerze do czysta. Takie to było słuszne.

BT003logo

Tyrka. No bo wyjąć ktoś je musi. A ja po treningu to na takie bakłażany już nie zawsze mam siłę, ale myślę sobie: dam radę. Albo myślę sobie: kurwa co ja robię? Ale to już rzadziej.

BT004logo

Pomyślałbyś: typowe rozrabiaki. A oni mają imiona, mają uczucia, mają poczucie rytmu. To dlaczego tak pomyślałeś?

BT019logo

Ciotka zajęła się jedzeniem, mi przypadły pisie  😀

BT005logo

Dziewczyny tyłem.Ta z lewej to ma strasznie chudą szyję i widać jej kręgosłup. Ta druga nie kłóci się na stołówce, że skawrków za dużo. Dlatego też przykrywa tęższy kark włosami.

BT006logo

Jeśli Twój chłopak ma większy dekolt od Ciebie to albo podkrada Ci szmaty albo podkrada Ci szmaty i nosi je tył na przód.

10353708_713384968710911_2971046059985058229_n

Małgosia. Najlepsza!!! <3

BT007logo

Informacja dla moich młodszych czytelników, którzy są tu nielegalnie: to jest kieliszek wódki. Kiedyś Cię zgubi. Na razie jednak spokojnie opierdalaj jabłka. Przy trzydziestym poczujesz lekki rausz.

BT009logo

Mikołaj przywozi Natalii chemię z Niemiec. Wśród importowanych towarów dominują szampony zapachowe. Niejeden chciał niucha, ale jak Miko się przyssie to 3 razy przeleci Niggas In Paris i dalej nie Twoja kolejka ;/

BT013logo

Skończyła się wódka. Dziewczyny przez przypadek łyknęły troszkę samej zapojki.

BT016logo

DJ i jego aparatura. Kręci trzema, ale zmaca dwadzieścia tych pokręteł, że niby śpiewa razem z tym typem w głośnikach. Solówki na gitarach dogrywa. Wszystko tym można. Tak twierdzą.

BT012logo

Jedna babka przysiadła drugiej rękę i mówi, że nie puści. No to jak się ta druga wkurwiła to powiedziała, że jej zapoci tą dłonią rajstopy. No i puściła. Niepoważna jaka!

BT018logo

Piją jakby miało zabraknąć.

BT010logo

Wódka z gwinta, lemoniada z gwinta. Myślała, że na dwa dni się napije, a to się tak nie da.

BT020logo

Czujnik. Najebany czy trzeźwy jest zawsze czujny. W sumie niewiele z tego wynika, bo nawet jak coś wyczuje to i tak nie reaguje.

BT011logo

Stałem sobie, że tak powiem w przejściu, odwracam się, a tam Sokół.

BT015logo

Takie o to zdjęcie.

BT017logo

Kuba z The Dumplings. Zacisnął usta, bo mu ktoś z tyłu czesał włosy, a on nie lubi. Ale nie lubi też zwracać komuś uwagi to tak sobie stał i czekał.

BT022logo

Hany. Baby face, ale kupala wali jak stary dziad.

BT021logo

Kalor aka Karol. Angielski gentleman. Zawsze znajdzie odpowiednie wyjście z sytuacji. Najczęściej angielskie.

BT023logo

Taka ładna blondynka, a taka niezadowolona.

BT024logo

Duży Skiper. Myśli sobie: jarać czy kiepować i przykiepował, bo na Moko kawałeczek było.

BT008logo

Czekali na mnie pod domem, bo im się nie chciało spać. Dałem im po piątaku i kazałem oddać tylko 2 dychy następnego dnia. Kto zgadnie dlaczego ten wygrywa torbę liestyle* 🙂 —> piszcie na wujaszek@liestyle.pl